KLAASI JA PEEGLI KOHALETOIMETAMINE

GLASS MARKET OÜ pakub klaasi, peegli, klaasist tooteid mõõtu kohaletoimetamisega kliendi ukseni

Nii suuremate Eesti lindade
(Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Kohtla-Järve, Viljandi, Maardu, Rakvere, Sillamäe, Võru, Kuressaare, Vala, Jõhvi, Haapsalu)
kui ka kõikide maakondade elanikud saavad tellida klaasi kohaletoimetamisega ukseni
(Harjumaa, Tartumaa, Ida-Virumaa, Pärnumaa, Lääne-Virumaa, Viljandimaa, Raplamaa, Võrumaa, Saaremaa, Jõegavamaa, Järvamaa, Valgamaa, Põlvamaa, Läänemaa, Hiiumaa)

Klaasist ja peeglist valmistoodangu kohaletoimetamiseks GLASS MARKET OÜ teeb kaastööd maailma kuulsamate kullerettevõtetega. Meie hoolitseme, et kliendid saaksid tellimusi kätte õigel ajal ja vigastusteta seega valime kindlamaid logistilisi partnereid kes aitavad meid lubadusi täita. Peame tähtsaks, et klient saaks jälgida enda tellimuse teed igal ajal ja oleks kindel, et see jõuab määratud kuupäevaks. Kõikide regioonide alal on kullerettevõtete esindused kuhu kliendid saavad pöörduda transpordi küsimustega. Kõik vajalik info tellimuse liikumisest saavad meie kliendid küsida kohaliku keeles ning saate olla kindel, et teid aidatakse.

KLAASIST TOODANGU PAKENDAME PROFESSIONAALSELT, ET VÄLTIDA KLAASI VIGASTUSI JA KRIIME. KOOSTÖÖS KUULSAMATE PAKENDIETTEVÕTETEGA OLEME LOONUD PAKENDI MIS LUBAB KLAASI MUGAVALT TRANSPORTIDA SÕLTUMATA TELLIMUSE MAHUST JA KLIENDI ASUKOHAST.

Pakendame lehtklaasi hoolikalt kasutades puit- ja tugevama kartongi materjaale. Selline kombinatsioon annab võimaluse vältida klaasil vigastusi isegi siis kui see juhuslikult kukkub maha.

Palume aga kõike hoolikalt kontrollida saadud tooteid koheselt peale saamist ning vajadusel fikseerida vigastusi kulleriga koos enne kui ta kohapealt lahkub, sest hilisemad pretentsioonid raske vastu võtta kuna nii meie kui ka kullerfirma ei saa olla kindel, et vigastused olid tehtud tootmise või kohaletoimetamise hetkel. Ainult õigeaegselt fikseeritud pretentsioone meie võtame arvesse ning tegeleme iga juhtumiga individuaalselt. Kui meie või kullerfirma süül oli klaas vigastatud ning seda ei ole võimalik otstarbekalt kasutada siis me vormistame tagastuse.

Tänapäeval loodud pakendamise lahendused ning logistilised võimalused lubavad meile pakkuda klaasi ja peegli kohaletoimetamisega uksest ukseni järgmistes regioonides:
TSOON 1: EESTI (saarteta)
TSOON 2: EESTI (SAAREMAA, HIIUMAA)
TSOON 3: MUUD REGIOONID JA RIIGID (TÄPSUSTAGE TINGIMUSI JA HINDU)

Toodete hinnad arvutatakse meie e-poes ning kohaletoimetamise arvutus toimub vastavalt teie asukohale ja tsoonile. Kui teil tekkivad raskused tellimuste esitamise või selle tarnega vajalikku aadressi peale siis palume teid võtta meiega ühendust lisainfo saamiseks.

Kohaletoimetamise ajaks üle Eesti on 1 kuni 3 tööpäeva peale tellimuse valmistamise. Tellimuse valmistamise aeg sõltub töö keerukusest ja mahust. Keskmiseks mõõtu lõigatud ja töödeldatud toodangu valmistamise ajaks (ilma termotöötluseta) on 2 kuni 4 tööpäeva. Termotöötlusega tellitud tooted (nt karastatud klaas) ja mõned positsioonid mis ajutiselt ei ole laos valmistatakse 3-4 nädala jooksul (maksimaalselt kuni 25 tööpäeva). Maksimaalne tootmise+kohaletoimetamise aeg on kuni 30 tööpäeva.