KLAASI JA PEEGLI KOHALETOIMETAMINE

GLASS MARKET OÜ pakub klaasi, peegli, klaasist tooteid mõõtu kohaletoimetamisega kliendi ukseni

Nii suuremate Eesti lindade
(Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Kohtla-Järve, Viljandi, Maardu, Rakvere, Sillamäe, Võru, Kuressaare, Vala, Jõhvi, Haapsalu)
kui ka kõikide maakondade elanikud saavad tellida klaasi kohaletoimetamisega ukseni
(Harjumaa, Tartumaa, Ida-Virumaa, Pärnumaa, Lääne-Virumaa, Viljandimaa, Raplamaa, Võrumaa, Saaremaa, Jõegavamaa, Järvamaa, Valgamaa, Põlvamaa, Läänemaa, Hiiumaa)

Klaasist ja peeglist valmistoodangu kohaletoimetamiseks GLASS MARKET OÜ teeb kaastööd maailma kuulsamate kullerettevõtetega. Meie hoolitseme, et kliendid saaksid tellimusi kätte õigel ajal ja vigastusteta seega valime kindlamaid logistilisi partnereid kes aitavad meid lubadusi täita. Peame tähtsaks, et klient saaks jälgida enda tellimuse teed igal ajal ja oleks kindel, et see jõuab määratud kuupäevaks. Kõikide regioonide alal on kullerettevõtete esindused kuhu kliendid saavad pöörduda transpordi küsimustega. Kõik vajalik info tellimuse liikumisest saavad meie kliendid küsida kohaliku keeles ning saate olla kindel, et teid aidatakse.

KLAASIST TOODANGU PAKENDAME PROFESSIONAALSELT, ET VÄLTIDA KLAASI VIGASTUSI JA KRIIME. KOOSTÖÖS KUULSAMATE PAKENDIETTEVÕTETEGA OLEME LOONUD PAKENDI MIS LUBAB KLAASI MUGAVALT TRANSPORTIDA SÕLTUMATA TELLIMUSE MAHUST JA KLIENDI ASUKOHAST.