INTERJÖÖRI IDEED. SISEKUJUNDUS. KLAAS JA PEEGEL

GLASS MARKET OÜ on erinevate klaaside (nt dekoratiivne klaas) ja peeglite tarnijaks, teie kaasaegsemate interjööri ideede teostamiseks

Juhul kui online-ostmisel juhutub nii, et ei leia antud lehel meeldinud klaasi kuid ikkagi soovite seda tellida siis palume teid kindlasti meiega ühendust võtta kas e-posti või telefoni teel. Püüame pakkuda teile sobivat lahendust või alternatiivi. Kui soovite regulaarselt (äriklientidele) osta konkreetset klaasi siis palume teid enda soovist teada anda ning lisame selle klaasi sortimendi spetsiaalselt teie jaoks.

«Püsiklient. Alati tulevad vastu! Dekoratiivse klaasi lai sortiment.»
Äriklient • Kommentaar
«Jäin rahul e-poe tellimusega. Õige klaas sai valitud mõne minutiga. Klaas tuli otse mulle koju paari päevaga mõõtu lõigatuna ja oli turvaliselt pakendatud. Samas pakutud madalaim hind ja otsetarne aadressile.»
Eraklient • Kommentaar
«Teised firmad lubasid mu tellimuse täita kahe nädalaga kuid külastades Tallinna Klaasi selgus, et nad teevad see kohe valmis. Külmkappi riiuli sain umbes 10 minutiga kohapeal ning see maksis mulle vähem kui 15 EUR.»
Eraklient • Kommentaar

Eluruumide klaasimine

Taustavärviga klaasid interjööris

Siis kui on soovi koduse hubasuse taastada ning vältida tavalisi peegleid on ideaalseks lahenduseks võiks olla taustavärviga klaasid seinakappide, seinade või isegi mööbli jaoks. Värvitud klaasiga saate interjööri ühtlust luua või, näiteks, ette tuua teie eluruumi tähtsamaid art-objekte kinnitades neil sama värviga klaase.

Klaas ja peegel vannituppa

Kaasaegne raamideta klaasimine

Tänu sellele, et klaasifurnituur ja klaasi töötlemise kvaliteet parenevad ei olegi vajadust katta ääre lisaraamidega, mis korjavad mustust ning visuaalselt ahendavad ruumi. Enda kodu ja teiste ruumide jaoks valige lahendusi minimaalsete raamide kogustega ning teie jääte rahul nii välimuse kui interjööri kergema ekspluatatsiooniga.