KLAASITÖÖKODA. TALLINN

GLASS MARKET OÜ tegevusvaldkonnaks on ehitusmaterjalide tootmine ning peamiseks tegevusalaks on lehtklaasi ja -peegli hulgi- ja jaemüük. Me tegeleme klaasitööstuse ettevõtete ja eraisikute individuaalsete tellimustega.

Ettevõtte visioon: aastaks 2025 saada lehtklaasi ja -peegli Euroopa turuliidriks online keskkonnas.
Ettevõtte missioon: väike-, keskettevõtete ja eraisikute klaasitööstuse nõudluse tagamine Euroopa turul.

Meie klaasi- ja peeglitööstuse spekter on hästi lai – alustades mõõtu lõikamisest ning lõppedes spetsialiseeritud klaasi töötlemisega kus on kaasatud kaasaegsed tehnoloogiad. Nt tänapäeval üks trendidest – kõrgkvaliteetne trükk klaasil.
Teenustest lähemalt | Sortimendist lähemalt

Meie klaasitöökoda on loodud, et tarnida erineva tüüpi ja paksusega lehtklaasi vastavalt tarbijate individuaalsete vajadustele üle Eesti ja Euroopa. Oleme loonud mugava online-tellimuste esitamise süsteemi ning korraldasime tarnesüsteemi regiooniti Euroopas.
Ostu protsessist lähemalt

Mida meie ettevõtte kliendid väärtustavad?

Meie töö eesmärgiks on uute klientide meelitamine ning olemas olevate partnerite kvaliteetne teenindus sõltumata nende ambitsioonidest ja mahtudest.

Tellimuste täitmise kiirus 90%
Tellimuste täitmise paindlikus 80%
Hindade atraktiivsus 85%
Pakutav sortiment 95%

LEHTKLAAS, PEEGEL TELLIMISEL

Klientide nimel täiustame ettevõtet pidevalt ning üks perspektiivsematest suundadest on lehtklaasi ja -peegli e-müügi korraldus.

PROJEKTEERIMINE

Tänu meie poolt loodud online-lahendusele te saate hõlpsasti sisestada vajaliku klaasi või peegli parameetreid ning tellida toodet meie e-poes.

TEOSTAMINE

Vastavalt sisestatud parameetritele viiame teie projekti ellu; lõikame mõõtu, kvaliteetselt töödeldame klaasi või peegli ning anname teada kui tellimus on valmis.

KOHALETOIMETAMINE

Peale seda kui teie klaas või peegel saab valmis toimetame selle viidatud aadresile eelnevalt hoolikalt pakendades teie tellimust.

KOOSTÖÖ PARTNER

Oleme dialoogiks avatud ning valmis klientidele vastu tulla. Regulaarsete sisseostu mahtudega kehtib paindlik hinnakujundus töödeldud klaasidele ja peeglitele.

Vaatamata loodud online lahendusele klaasitööstuse tellimuste vormistamiseks oleme valmis arutlema mahukamaid projekte otsekontakti teel. Vajadusel saame kokku või arutleme partnerluse detaile telefonil.

klaasitöökoda

KLAASI TARNIJA PARTNER ETTEVÕTE

Iga klaasist või peeglist tellimus on individuaalne. Loodame, et jääte GLASS MARKET OÜ tööga rahul ning hea meelega jagate enda muljeid E-tellimise kohta ka teiste kasutajatega vähemalt ühel meie sotsiaalvõrgustiku lehel. Tänud ette!