KLAASIKODA, KLAASITÖÖD

Professionaalne klaasi- ja peeglitöötleja GLASS MARKET OÜ osutab klaasi ja peegli töötlemise ja dekoreerimise teenuseid. Klaasikoda asub Tallinnas kui töötab üle Eesti

Pikkaajalised ulsadavad partnerlussuhted tarnijatega garanteerivad meie klientidele aus hindu, kõrg kvaliteeti ja parimat logistika korraldust.

MEIE KLAASITÖÖKODA TEENUSED

  • Klaasi/peegli mõõtu lõikamine
  • Äärte töötlus (lihvimine, poleerimine, fassett)
  • Aukude puurimine ja erikujuline lõikamine (nt šablooni järgi)
  • Klaasi taustavärvimine RAL kataloogi järgi ja trükk (printimine) klaasile
  • Klaasi karastamine (karastus) ja painutatud klaasi tootmine
  • Lamineeritud klaasi tootmine
klaasikoda

TALLINNA KLAAS (klaasikoda) individuaalselt konsulteerib kliente ning aitab õiget klaasi või peegli valida. Samas teil on võimalus valida endale sobivat klaasi tutvudes meie klaasist teostatavate ideedega siit.

Selleks, et muuta kontor, maja või muu ruumi stiilseks ja kaasaegseks vaja läheb ainult õigesti valitud klaas, selle kvaliteetne töötlus ning õigesti valitud peegel ja selle hea asetus interjööris.

KLAAS INTERJÖÖRI DISAINERITELE

Klaas on habras ja samas kõva, kindel materjaal, mille välimus ajaga praktiliselt ei muutu. Klaas ja selle peegeldamise omadused annavad ruumidele õhulisust, sügavust, visuaalselt avardavad piire ja samas sobivad hästi kokku teiste materjalidega (puit, metall, kivi, plastmass jne). Tihtipeale klaasiga saab varjata ehitise või interjööri puudujääke või vastupidi soodsalt ruumi individuaalsusi esile tuua. Moetrendid vahetuvad kuid klaasid ja peeglid jäävad alati interjööri. Tallinna Klaas & Peegel pakub lai sortimenti värvitud ja kaasaegset musterklaasi (dekoratiivne klaas) mida disainerid saavad edukalt interjööris kasutada. Tänapäeval populaarseks trendiks on samuti keraamiline trükk klaasil ja taustavärviga seinapaneelid.

KLAAS EHITAJATELE JA INSENERIDELE

Kaasaegses ehituses on palju alternatiive klaasile kuid selliseid mis täpselt kordaks klaasi omadusi ja saaks konkureerida hinnas ei ole. Ei mingi plastmass mitte kunagi ei asenda klaasi või peegli sest need materjaalid on UV-kiirgusele aldis ja isegi siis kui neil on spetsiaalsed UV kaitsmise kihid (siis selle kihiga pikendatakse aint aega kui materjaali välimus nö normaalne). Lisaks peaks arvestama kvaliteetse plastiku kõrgema hinnaga (kordades). Klaas ehituses annab konstruktsioonidele elegantsust, õhulisust, moodsust ja mis on eriti täthis valgust. Vaheseinad, piirded, katuse elemendid ja muud arhitekti ideed hõlpsasti teostatavad õigesti valitud klaasiga (lamineeritud, karastatud, armeeritud, tulekindel ja muude klaasi tüübide seast).

KLAAS ARHITEKTIDELE

Klaas on kaasaegne materjaal, mis eemaldab ehitise sise- ja väliskeskkonna piire. Klaas hämmastab enda kuju, kindluse, pikkaajalisuse ja moodsusega. Enamus arkitektidele meeldib rakendada klaase enda projektides, sest klaasil on lõpmatu loomingu tagavara. Klaasid ja peeglid kvaliteetselt täiendavad ruume sõltumata valitud stiilist ja lähteandmetest nendes ruumides. Klaasiga tehakse ühist projekti stiili, vähendatakse ekspluatatsiooni kulusid ning pikendatakse ehitise eluiga ja selle “värskus”. Kutsume arhitekte koostööks, et realiseerida enda kõige huvitavamaid ja keerukamaid ideid töös.

KLAAS MÖÖBLIETTEVÕTETELE

Nii eluruumide kontseptsioonis kui mööbliasjanduses klaas ja peegel on paljude interjööri objektide uhkus. Liides praktilisuse funktsionaalsusega nende materjaalidega saab kvaliteetselt parendama välimuse ja kontseptuaalset tellija soovi. Kaasaegsed klaasid ei ole lihtsalt õhulisus ja selgus vaid see on lisaks stiili- ja värvisügavusetaju. Näiteks, tehes trükki teistel materjaalidel te ei saa sarnast klaasiga peenuse ja naturaalsuse effekti. Iga mööbliettevõte leid on ilusa klaasi rakenduse oskus kuna sellega saate rõhutada enda ettevõtte hea stiilitajuvust ja individuaalsust. Samas kasutades klaasi te saate varjata pindade ebatasasusi ja puudujääke.

KLAAS ERAISIKUTELE

Teatav tellimuste osa on ka eraisikutel kes otsivad klaasi- ja peeglilahendusi maja, aia, üldehituse ja personaalsete ideede teostamise jaoks. Oleme uhkusega valmis aidata teie klaasi või peegli vajadustega tellimisel. TALLINNA KLAAS’i soodsaks eeliseks on tellimuste tootmise kiirus ja klaaside hea kättesaadavus eraisikutele. Meie jaoks väikseid kliente ja tellimusi pole, lisaks me oleme teinud eraisikute klientide teeninduse mugavamaks läbi meie e-poe ning säilides ausaid hindu. Kasutades e-tellimuse lahenduse saate mugavalt tutvuda klaasi sortimendiga ja kasutades meie tüüpsoovitusi klaasi valikul osta endale vajaliku klaasi juba mõõtu lõigatu ja töödelduna. Tähelepanelikult läbige ostuprotsessi ning pöörake tähelepanu meie nõuannetele, et valida sobivat toodet (sobiva tüübi, paksuse, kujuga ning jälgides muid keerukamaid nüanse valikul) TALLINNA KLAAS’i e-poes.