KUIDAS TELLIDA KLAASI JA PEEGLI

Klaasi, peegli ja klaasitooteid mõõtu lõigatuna saab mugavalt osta Tallinna Klaas’i e-poes

Selleks, et teha tellimuse konkreetse mõõtudega klaasist tootele (nt karastatud klaas trükiga köögi tagaseina või peegli seinakappi) Teil oleks vaja meie e-poe külastada, kus te saate valida vajalikku klaasi või peegli tüüpi ning valida selle kuju, mõõdud ja äärte töötlemist kasutades meie e-poe nõuandeid. Vajadusel saate joonise üles laadida kus viidate vajalikke auke positsioone klaasil ning seejärel saate mugavalt tellimuse summa ära maksta läbi valitud pangalingi. Kui olete otsustanud keerukamat klaasi tellida lisades joonise siis võite arvestada sellega, et joonise saate teha ka pliiatsiga paberil märkides sinna vajalikud mõõdud ja seejärel näiteks tehes sellest joonisest pilti nutitelefoniga või sisse skännides ja salvestades lihtsamates PDF/JPG/JPEG/PNG formaatides (on ka võimalus üles laadida teistes formaatides mis tulenevad teie tarkvara võimekustest).

PALUKS TEID MÄRKIDA KÕIK JOONISTEL OLEMAS OLEVAD MÕÕDUD MILLIMEETRITES VÕI VIIDATES MÕÕTÜHIKUID KORREKTSELT. KUI EDASTATUD JOONIS EI OLE MEIE JAOKS SELGE SIIS ME VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST JA TÄPSUSTAME TELLIMUSE DETAILE.

Peale edukat toodete lisamist ostukorvi suunduge maksmisele või teiste toodete valikule. Meie e-poes kliendid saavad mugavalt maksta EURODES kasutades pangalinke (läbi vahendaja Maksekeskus AS) ja PayPal’i. Juhul kui te ei saa tellimuse eest maksta või ei leidnud sobivat makseviisi palume teid meiega ühendust võtta e-posti kaudu või helistades telefonil +372 5192 4968

Kõik makseviisid

Peale maksmist Tallinna Klaas’i peegli ja klaasi e-poes teie e-postile saadetakse sõnumit tellimuse kinnituse kohta. Juhul kui me ei saa tellimuse töösse vastu võtta me võtame teiega ühendust e-posti või telefoni teel ning tagastame makstud summa teie kontole (ilma tasu võtmata). Aga juhul kui keegi koheselt või järgmise 1-2 tööpäeva jooksul ühendust ei ole võtnud siis teie tellimus on töös ning varsti saab valmis ning kohale toimetatud viidatud aadressile.

Peale ajutisi reklaamkampaaniaid ja läbimüüke e-poes te saate püsikliendi soodustuse saada kui te pidevalt ostate klaasi või peegli. Soodustuse saamiseks palume teid täita järgmise «kliendivormi».

Meie väärtustame enda kliente ning püüame personaalselt iga klienti teenindada. Usume, et ka kliendid on tänulikud ja peale edukat ostu sooritamist Tallinna Klaas’i e-poes jagavad enda arvamust meie ettevõtte kohta. Iga tellimus ning selle kohta tagasiside on meie jaoks väärtuslik kogemus! Ootame samuti teie tagasisidet meie sotsiaalvõrgustikute lehtedel. Suured Tänud!

TUTVUGE MEIE MÜÜGITINGIMUSTEGA

KLAASIST TOODANG

Dekoratiivsed taustavärvitud, toonitud, musterklaasid. Tavalised ja toonitud peeglid. Karastatud, lamineeritud ja muu otstarbega klaasid Tallinna Klaasi’i e-poes.

Professionaalne klaasi- ja peeglitöötleja Tallinna Klaas

Antud veebilehe eesmärgiks on täielikult informeerida klienti planeeritavast tellimusest ette. Me püüame teha enda tööd vastutustundlikult aidates tellijat teha õige valik nii idee kui projekteerimise ja logistika poolest. Kutsume teid külastama meie järgmise rubriiki Kohaletoimetamine ja Pakendamine, et tutvuda Tallinna Klaas’i kehtivate reeglitega tarnete osas. Täname teid, et olete meie sortimendist huvitatud ning andke koheselt teada kui te ei leidnud see, mida otsisite võttes meiega ühendust.

«Püsiklient. Alati tulevad vastu! Dekoratiivse klaasi lai sortiment.»
Äriklient • Kommentaar
“Jäin rahul e-poe tellimusega. Õige klaas sai valitud mõne minutiga. Klaas tuli otse mulle koju paari päevaga mõõtu lõigatuna ja oli turvaliselt pakendatud. Samas pakutud madalaim hind ja otsetarne aadressile.»
Eraklient • Kommentaar

«Teised firmad lubasid mu tellimuse täita kahe nädalaga kuid külastades Tallinna Klaasi selgus, et nad teevad see kohe valmis. Külmkappi riiuli sain umbes 10 minutiga kohapeal ning see maksis mulle vähem kui 15 EUR.»

Eraklient • Kommentaar

Leida kindlat klaasi ja peegli tarnijat nii Eesti kui ka välismaa nõudlusele on lihtne

Me ei jaga kliente suuremateks ja väiksemateks ning oleme valmis teha koostööd kõikidega kes klaasist toodangu ja selle töötlemist vajavad. Pakume teile paindlikku hinnapoliitikat ja mugavaid tarnetingimusi (sõltumata tellimuse suurusest). Meie poolt loodud lehtklaasi pakendamise süsteem võimaldab saata klaasi või peegli isegi ühe tükki kaupa teie poolt viidatud aadressile või objektile. Antud lahendus võimaldab vähendada transpordikulud ning säästa meie partnerite aega. Kutsume teid külastada Meie kontaktid lehe kus te saate valida enda jaoks sobilikumat viisi, et meiega ühendust võtta.